Tel No: 0507 174 04 93

EN UCUZ WEB SİTE FİYATLARI

EN UCUZ WEB SİTE FİYATLARI

Web siteleri son kullanıcı ile iletişim kurmanın en verimli ve basit yöntemlerinden biridir. İnternet kullanımının yaygınlaştığı şu günlerde neredeyse pek çok kurum ve birey için web site sahibi olmak olmazsa olmazlar arasındadır. 

Web sitesi yaptıracak kurumun veya bireyin, sitesini yaptıracağı ajansın-şirketin ne denli işler yaptığını ve güvenilir olup olmadığını bilmesi en önemli kurallardan biridir. Tasarlanan web siteleri yeri geldiğinde yeni modül eklemeleri ve teknik değişimlere gerek duyabilir. Bu tarz durumlarda web sitesini tasarlayan firmayı tekrar yerinde bulabiliyor olması ve web tasarım ajansına güveniyor olması gerekmektedir.

En ucuz web site fiyatları, web sitesi yaptırmak isteyen pek çok kişinin aradığı ve merak ettiği bir konudur. Her sektörde olduğu gibi web tasarım sektöründe de en uygun fiyatlarla web sitesi yaptıracak kişi veya kurumlar bulmak mümkündür. Fakat web sitesi yaptırırken maliyetin düşük olmasından ziyade sitenin ne denli profesyonel ekipler tarafından yapılacağı ve sürdürülebilirliği gibi konular daha öncelikli olmalıdır. Google gibi arama motorlarında biraz araştırma yaptığınızda 100 TL'den tutunda 10.000 TL'ye, 100.000 TL'ye kadar web site fiyatlarına rastlayabilirsiniz. 100 TL her ne kadar ilk etapta daha cazip gelse de, 100 TL verilerek alınan web sitesinin uzun vadede ne denli faydalı olacağı ve performansı gibi problemler akıl karıştırıcıdır. 

Her ne kadar genelleme gibi görülse de, 100 TL ya da 200 TL gibi düşük bütçelerle yaptırılacak web site tasarımları hem kurumun itibarını hem de arama motorlarında görünürlüğüne zarar verebilir. Bu yüzden düşük maliyetten ziyade web tasarımın arama motorlarına göre yapılması, mobil uyumlu olması ve performanslı olması gibi kavramlar öncelikli olarak düşünülmelidir.

EN UYGUN FİYATA WEB SİTESİ

En uygun fiyata web sitesi kavramı her web ajansında farklılık gösterebilir. Bazı web tasarım ajansları için 5000 TL'lik web sitesi uygun fiyatlı olurken, bazı ajanslar içinse 200 TL'lik fiyatlar en uygun olarak görülür. Bu noktada yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi en ucuz ya da en düşük bütçeli web site yaptırmaktan önce web tasarımın uzun vadede performanslı ve geri dönüşlü olma ihtimali baz alınmalıdır.

Mood Bilişim olarak en ucuz web sitesi konusunda iddialı olduğumuzu söylebiliriz. Yılların verdiği tecrübelerimizle harmanladığımız hazır web site paketleri hakkında "paketler" kategorisinden daha detaylı bilgi alabilir ya da direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mood Bilişim hazır web site paketleri ile hem mobil uyumlu hem de arama motorlarında üst sıralarda çıkacağınız web site sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.